STARBUCKS

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir.

Starbucks Türkiye'de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks Deneyimini sunmaktadır.

Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde "kahvemiz", çevresinde ise "topluma olan katkımız" ve "sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz" bulunmaktadır.

Dünyada nadir bulunan kahve çekirdeklerinin özel bir yöntemle kavrulup demlendiği Reserve™ mağaza konseptimizi 2015 yılında kahve tutkunları ile buluşturduk. Kahve uzmanlarının, her yıl kahve yetiştiriciliğinin yapıldığı ülkelere gerçekleştirdikleri gezilerde, 1.000'lerce kahve çekirdeği içinden keşfettikleri nadir ve egzotik Starbucks Reserve kahvelerimizi İstanbul'da Nişantaşı, Palladium ve Koşuyolu Park, Ankara'da One Tower ve Bilkent, İzmir'de Alsancak mağazalarımızda farklı demleme yöntemleri ile misafirlerimize sunuyoruz.

Sosyal sorumluluk anlayışımız çerçevesinde çevreye bıraktığımız karbon ayak izimizi azaltmak ve iklim değişikliği ile mücadele etmek için çalışmalarımızı sürdürürken, içinde bulunduğumuz toplumlara katkıda bulunmak amacı ile Türkiye'de eğitim alanına odaklandık. 2003- 2012 yılları arasında her mağazamız için bir Kardeş Okul belirledik ve öğrencilerimizin sosyal gelişimlerini destekleyici; resim yarışması, satranç turnuvaları, tiyatro çalışmaları gibi birçok farklı etkinlik düzenledik. Ayrıca 2006 yılından beri Tohum Otizm Vakfı ile sürdürdüğümüz işbirliği çerçevesinde otizmde farkındalık yaratmak amacıyla çeşitli projeleri hayata geçirerek otizmli öğrencilerimizin hayata kazandırılmalarına destek olmaktayız.

www.starbucks.com.tr

Starbucks Mobil Uygulama

Starbucks Mobil Uygulaması'nın ayrıcalıklar dünyasında yıldız toplayabilir, size özel hediye ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Üstelik, Starbucks Mobil Uygulaması ile ödeme yapmak şimdi çok kolay!

Euro.Message madebycat