Şirketimiz

Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu'nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur.

Bugün, Moda-Hazır Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop, Victoria's Secret ve Victoria's Secret Beauty & Accessories Türkiye'de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.

Shaya, yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir.

"En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren Shaya; "Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Talep ve isteklerinizi en etkin biçimde yönetebilmemiz için lütfen aşağıdaki linkleri kullanınız;
Size en yakın mağazamızı bulmak için Mağazalarımız sayfasını;
Görüş ve önerileriniz için Bize Ulaşın bölümünü,
İş başvurularınız için Kariyer sayfasını,
Yeni marka işbirlikleri önerileriniz ya da Alshaya faaliyet bölgesi içinde bölgesel temsilcilik soruları için Alshaya web sitesini*** ziyaret edebilirsiniz.

*** Shaya,bünyesindeki markaların Türkiye'deki işletme haklarına sahiptir. Markaların uluslararası stratejileri gereği, Türkiye'de mevcut ve açılacak olan tüm markaların mağaza operasyonları Shaya tarafından yürütülmektedir.

Euro.Message madebycat